F1 Orosz Nagydíj | Cfe8n092lketm

Nem javult az időjárás az Orosz Nagydíj helyszínén így az FIA még azelőtt törölte a Forma1-es harmadik szabadedzést hogy az elkezdődött volna. Szombaton megérkezett a heves eső és vihar Szocsiba.

Jv6fwp4yf Xr4m

Hamilton Norrisszal vív meg a győzelemért - Orosz GP élő.

F1 orosz nagydíj. Ez a pálya eddig a Mercedes terepe volt a Red Bullnak azonban idén minden esélye megvan a német. Szocsi Orosz Nagydíj - Formulahu -. Szabadedzés Orosz Nagydíj Formula1 F1.

Ha tetszett a videó nyomj egy Like-ot és Iratkozz fel. Nem kizárt hogy váltogatják majd az Orosz Nagydíj helyszínét Lehet hogy látunk még F1-es futamot Szocsiban Stájer Nagydíj. Az aktuális rendező Oroszország lesz Szocsival mely hatodik alkalommal rendezhet futamot az F1-ben.

Nyisd leItt is van az Orosz Nagydíj Szocsiból. A mezőny elején és végén is kifejezetten érdekesnek ígérkezik az Orosz Nagydíj. Verstappen motorcsere után a mezőny közepéről okozhat zavart.

A 36 éves pilótának ez pályafutása 100. A címvédő és hétszeres világbajnok Lewis Hamilton a Mercedes brit versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Orosz Nagydíjat ezzel átvette a vezetést az összetettben. D Elérhetőségeim INGYENES Támogatás Loots.

Az F1-es Orosz Nagydíj TV-közvetítései. Győzelmével újra Hamilton vezeti a világbajnokságot. ÉLŐ F1-ES KÖZVETÍTÉS.

Helyről indul de a Mercedestől váratlan húzás kell hogy esélyük legyen a futamgyőzelemre. Ha tetszett a videó akkor iratkozz fel és nézd meg a többi videóimat is Likeold őket-----. évi Forma-1-es világbajnoki sorozat.

A finn 44 ezreddel előzte meg Hamiltont míg a harmadik helyen az utolsó pillanatokban a falat is eltaláló Gasly zárt. F1 Orosz Nagydíj. Futamgyőzelme az idén ötödször.

A hivatalos F1-es menetrend a hétvégére Szocsiban. Szocsi Orosz Nagydíj A tényleges megvalósulás előtt többször felmerült már hogy Oroszországba látogat a száguldó cirkusz de a sokáig tervezett moszkvai utcai futam helyett végül a Fekete-tenger partján fekvő Szocsiban rendezték meg az első Orosz Nagydíjat 2014-ben. Szabadedzés Szocsi Orosz Nagydíj Formula1 F1.

Az oroszországi Szocsiban folytatódik ezen a hétvégén a 2021. A pályát elöntő víz reggel már a Forma2-esek első futamát is. Szerencsés kettős győzelem a Mercedesnek az Orosz Nagydíjon - Hamilton a két Ferrari közül a 2.

Carlos Sainz Charles Leclerc Daniel Ricciardo F1 Ferrari Forma-1 Forma-1 Orosz Nagydíj George Russell Lando Norris Lewis Hamilton Max Verstappen McLaren Mercedes Mercedes AMG Red Bull Sergio Perez Sport Szocsi Valtteri Bottas Williams. 20200927 1519 Hamiltont duplán büntették Bottas nyert Verstappen előtt Szocsiban. Egy még mindig újnak számító aszfaltcsík mely Szocsiban épülhetett fel.

F1 Szocsi Orosz Nagydíj F1 BÖRZÖLI BERNADETT 20200927 1235 Frissítve. Beigazolódott az időjósok előrejelzése. A Forma-1 mezőnye nem áll le és Szingapúr után rögtön a következő helyszín felé vették az irányt.

Lewis Hamiltonnak az előtte rajtoló három pilótán kell átverekednie magát a győzelemhez.